ID:3146292

Tehing Müüa suvila, 2 magamistuba
Korruseid 1
Korrus 1
Tube 2
Magamistube 2
Ehitusaasta 1983
Omandivorm Kinnistu
Üldpind 72 m²
Krundi pind 648 m²
Hind alates 56 000 EUR
EUR/m² : 777.78 EUR/m² 21303:002:0364

Info

Pärnumaa, Häädemeeste vald, Majaka, Pikniku 18, 2 tuba, 1 korrust, kinnistu, puitmaja, ehitusaasta 1983, elamispind 39,6 m², kogupind 72 m², krunt 648 m², dušš, boiler, elektriküte, ahjuküte, kaev, naabrivalve, meri 200 m, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, eterniitkatus

Lisainfo

Elamispind 39,6 m², kogupind 72 m², krunt 648 m²

ASUKOHT
Suvila asub looduskaunis suvilaterajoonis "Piknik", mis paikneb vanast Pärnu-Riia maanteest ca 100 m. Pikniku suvilad on arhitektuuriteadlase Epp Lankotsa hinnangul väärtusliku arhitektuuriga piirkond ning Pärnu maakonnaplaneeringu poolt määratud perspektiivseks tiheasustusalaks.

LÄHISÜMBRUS
Suvilarajooni vahetus naabruses asuvad puhkekeskused, RMK telkimisalad, metsarajad. Mererand jääb vaid paarisaja meetri kaugusele. Vaheldusrikas ja kaunis loodus soodustab turismi, puhkemajandust ja suvitamist. Kaitsemetsi kasutakse peamiselt rekreatiivsetel eesmärkidel – koriluseks, jalutamiseks, kepikõnniks, suusatamiseks ja tervisejooksuks.

TRANSPORT JA AEG
Lisaks rahulikule, looduslähedase ja turvalisele elukeskkonnale, on hea transpordiühendus. Tallinna, Pärnu ja Riiaga tagav riigimaantee nr 4 Tallinn-Pärnu-Ikla (Via Baltica) ja vallasisene teedevõrk.
16-min jalutuskäigu kaugusel asub bussipeatus "Lemme"
7-min autosõidu kaugusel asub Kabli.
14-min autosõidu kaugusel Häädemeeste.
45-min autosõidu kaugusel Pärnu linn.

SEISUKORD JA PLANEERING
Suvila konstruktsioonid, siseviimistlus ning välisviimistlus on heas korras. Alumisel tasapinnal on avatud panipaik ning auto varjualune. Suvila on jaotatud kaheks ruumiks, kus mõlemas asuvad kaminad, mis annavad tubadele sooja. Üks ruum on avatud köögiga, kust pääseb ka WC ja dušširuumi. Sooja vett saab boilerist (80L). Vesi jõuab majja salvkaevust.
Suvila on võimalik soovi korral ümberehitada, mida tuleb eelnevalt suvilaomanike ühistu Piknik MTÜ'ga kooskõlastada ning sõltuvalt tööde iseloomust küsida luba kohalikust omavalitsusest.

KODUKORD JA KESKKOND
Kokkuhoidev ja toimiv suvilaomanike ühistu Piknik MTÜ kannab hoolt suviljarajooni puhtuse, toimimise ja heaolu eest.

Oled unistanud suvilast keset kaunist männimesta, kus vaid paarisaja meetri kaugusel asub ilus merepiir? Siinses pakkumises on seda kõike suures külluses!

Tule ja veendu kõiges ise!

VÕTA ÜHENDUST:
Anneli Roots
Maakler
Mob: +372 530 38028
www.estkv.ee