ID:3250567

Tehing Müüa maja
Korruseid 2
Tube 5
Ehitusaasta 2008
Omandivorm Hoonestusõigus
Üldpind 140.4 m²
Krundi pind 3300 m²
Hind alates 93 000 EUR
EUR/m² : 662.39 EUR/m² 15904:001:0420

Info

Pärnumaa, Pärnu, Lemmetsa, Silva, 5 tuba, 2 korrust, hoonestusõigus, kivimaja, ehitusaasta 2008, elamispind 140,4 m², kogupind 140,4 m², krunt 3 300 m², põrandaküte, maaküte, kamin, pakettaknad, elekter, tööstusvool, lokaalne vesi, kanalisatsioon, ühistransport, kaev, puurkaev, terrass, turvauks, valvesüsteem paigaldatud, naabrid kaugel, ümbruses eramud, äärelinnas, teed heas seisukorras, jõgi lähedal

Lisainfo

Müüa ehitusjärgus elamu. Välistööd on praktiliselt lõpule viidud, vaja veel lõpetada terrassi osa. Maja seest on suuremad tööd ära tehtud, tuleb jätkata vaid siseviimistlusega.

MAJA VALMIDUS
Vundament, põrand - plaatvundament, mille sisse on paigaldatud põrandaküte torud. 1,5 m liivapadi kile vahtpolüsterool ja seejärel betoon.
Seinad - tehtud puidust ja fibo blokkidest, soojustust seintes kokku 15cm, kus vahtpolüsterooli peale paigaldatud võrk koos spetsiaalse krohviseguga-välisviimistlus koos soojustusega.
Katus - kivikatus, katusealune soojustatud 15 cm kivivilla + 15 cm vahtpoüsterooliga, kokku 30 cm.
Aknad - 2-kordsed (sisemine selektiivklaas).
Küte - tulikivi kamin, lisakütteallikana on ette nähtud maasoojuspump, vundamendist on toru ots välja viidud ja plaatvundamendi sisse põrandakütte torud paigaldatud.
Vesi ja kanalisatsioon - imbväljak, vesi kaevust süvapumbaga. Majasiseselt torustik veetud. Maja kõrvalolevast kaevust tuleb toru dušširuumi, kuhu saab paigaldada hüdrofoori. Jõeäärne kaev on mõeldud aiamaa ja muu tarbevee jaoks - majast on viidud sinna nii kaabel kui toru.
Elekter - elektrijuhtmed veetud nõuetekohaselt, peakaitse 3 x 25A.

HOONESTUSÕIGUSEGA MAJA
Maja omandivorm on reguleeritud hoonestusõigusega, mis on tavapärasest kinnistu omandivormist erinev vaid seetõttu, et omab kindlat tähtaega. Käesoleva hoonestusõguse tähtaeg saabub 86 aasta pärast, mis pikendadakse uueks 99 aastaks, kui maa omanik ei soovi maja jm krundile tekkiv vara/oluline krundi osa välja osta.

NB! Hoonestusõigus on seatud tasuta (perioodiline tasu 0€) ning kõik viljad kuuluvad maja omanikule. Samuti sarnaselt kinnistu omandivormile on hoonestusõiguse omajal õigus koormata seda piiratud asjaõigustega ilma maa omaniku nõusolekuta.
Igakordsel maja omanikul on maa müügi korral selle ostueesõigus.

LAENUGA OSTMISEL:
Pangad küsivad lisatagatist, kuna maja on ehitusjärgus (st. pole kasutusluba).

Soovid näha/teada rohkem - võta ühendust!
Anneli Roots
Koolitatud maakler
Tel +372 53038028
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

MÜÜES JA OSTES EESTI KINNISVARA KAUDU, TOETAD EESTI VÄHILIITU
IGA MÜÜGITEHINGUGA TEEME ANNETUSE EESTI VÄHILIIDULE