ID:3194880

Tehing Müüa maja
Korruseid 2
Ehitusaasta 1926
Omandivorm Kinnistu
Üldpind 253.9 m²
Krundi pind 9131 m²
Hind alates 39 000 EUR
EUR/m² : 153.60 EUR/m² 71101:006:0316

Info

Pärnumaa, Saarde vald, Tihemetsa, Lasteaia tee 5, 2 korrust, kinnistu, palkmaja, ehitusaasta 1926, elamispind 253,9 m², kogupind 253,9 m², krunt 9 131 m², ahjuküte, tsentraalne vesi, kõrvalhoone, panipaik, naabrid ümberringi, järv lähedal, ümbruses eramud ja korterelamud, asub keskuses, teed heas seisukorras, puusein, profiilplekk-katus

Lisainfo

EELREGISTREERIMISEGA TUTVUMISNÄDAL 9-15 detsember 2019!
Vali sobiv päev ning registreeri hiljemalt 07.12.2019!

Ilus maja vaikses ja rahulikus asulas!

Müüa maja, mis on säilitanud algupärase mahu ja omab ajaloolist väärtust! Maja kirjelduse leiab ka 20. sajandi arhitektuuripärlite nimistust. Hoonel on arhitektuurne, ajalooline ja kohalooline väärtus!

ASUKOHT
Maja asub Tihemetsa asulas, Voltveti mõisa kõrval. Asulas olemas pood, raamatukogu. Lähedal asuvad Allikukivi koopad, Allikukivi Veinimõis. Kõigest 8-min autosõidu kaugusel asub Kilingi-Nõmme linn, kus on olemas kõik eluks vajalik - lasteaed, gümnaasium, vabaajakeskus, postkontor, politsei, päästeamet, kiirabi, perearstikeskus, saun, kauplused ja toitlustusasutused.

Väga hea bussiühendus lähimate linnade (Pärnu, Viljandi) ning lähiasulatega!

SEISUKORD
Majal korras plekkkatus (vahetatud 2005 aastal). Fassaad vajab värvivärskendust.
Sooja annavad maja ruumidele ahjud, mis on töökorras. Vesi tuleb majja tsentraalsest kanalisatsioonist.

Suurem osa I korruse ruumidest on renoveeritud. Ruume väljaehitades lähtusid omanikud maja ruumist ja avarusest, mistõttu toad said suured ja valgusküllased. Vaja veel teha pisemaid lõpetustöid + vannitubade väljaehitust.
II korruselt said välja lõhutud vanad rasked ahjud, muus osas on korrus puutumata ning uus omanik saab kujundada ruumid oma äranägemise järgi.

KÕRVALHOONED
Maja kõrval asub 29 m2 kuur ning muinsuskaitse all olev ning remonti vajav 157 m2 laohoone. Laohoone all korralik 3 kambriline kelder. Võimalus taotleda renoveerimistoetust.

Tule ja tutvu kõigega ise ning helista juba täna!

MÜÜES JA OSTES EESTI KINNISVARA KAUDU, TOETAD EESTI VÄHILIITU.
IGA MÜÜGITEHINGUGA TEEME ANNETUSE EESTI VÄHILIIDULE.