ID:3250567

Tehing Müüa maja
Korruseid 2
Tube 5
Ehitusaasta 2008
Omandivorm Hoonestusõigus
Üldpind 140.4 m²
Krundi pind 4000 m²
Hind alates 89 000 EUR
EUR/m² : 633.90 EUR/m² 15904:001:0420

Info

Pärnumaa, Pärnu, Lemmetsa, Silva, 5 tuba, 2 korrust, hoonestusõigus, kivimaja, ehitusaasta 2008, elamispind 140,4 m², kogupind 140,4 m², krunt 4 000 m², põrandaküte, maaküte, kamin, pakettaknad, elekter, tööstusvool, lokaalne vesi, kanalisatsioon, ühistransport, kaev, puurkaev, terrass, turvauks, valvesüsteem paigaldatud, naabrid kaugel, ümbruses eramud, äärelinnas, teed heas seisukorras, jõgi lähedal

Lisainfo

Müüa ehitusjärgus hoonestusõigusega elamu. Välistööd on praktiliselt lõpule viidud, vaja veel lõpetada terrassi osa. Maja seest on suuremad tööd ära tehtud, tuleb jätkata vaid siseviimistlusega. Kogu krundist, mis on 10333 m2, jääb maja omaniku kasutada ca 4000 m2.

MAJA VALMIDUS
Vundament, põrand - plaatvundament, mille sisse on paigaldatud põrandaküte torud. 1,5 m liivapadi kile vahtpolüsterool ja seejärel betoon.
Seinad - tehtud puidust ja fibo blokkidest, soojustust seintes kokku 15cm, kus vahtpolüsterooli peale paigaldatud võrk koos spetsiaalse krohviseguga-välisviimistlus koos soojustusega.
Katus - kivikatus, katusealune soojustatud 15 cm kivivilla + 15 cm vahtpoüsterooliga, kokku 30 cm.
Aknad - 2-kordsed (sisemine selektiivklaas).
Küte - tulikivi kamin, lisakütteallikana on ette nähtud maasoojuspump, vundamendist on toru ots välja viidud ja plaatvundamendi sisse põrandakütte torud paigaldatud.
Vesi ja kanalisatsioon - imbväljak, vesi kaevust süvapumbaga. Majasiseselt torustik veetud. Maja kõrvalolevast kaevust tuleb toru dušširuumi, kuhu saab paigaldada hüdrofoori. Jõeäärne kaev on mõeldud aiamaa ja muu tarbevee jaoks - majast on viidud sinna nii kaabel kui toru.
Elekter - elektrijuhtmed veetud nõuetekohaselt, peakaitse 3 x 25A.

HOONESTUSÕIGUSE SISU
Hoonestusõiguse tähtaeg saabub 86 aasta pärast.
Hoonestusõigus on seatud tasuta (perioodiline tasu puudub).
Kõik hoonestusõigusest saadavad viljad kuuluvad hoonestajale ehk maja omanikule.
Hoonestajal on õigus koormata temale kuuluvat hoonestusõigust piiratud asjaõigustega ilma hoonestusõiguse seadja nõusolekuta.
Igakordsel hoonestajal on hoonestusõigusega koormatud kinnistu võõrandamise korral selle ostueesõigus.

HOONESTUSÕIGUSE TÄHTAJA SAABUMISEL
Variant 1 - hoonestajal on õigus oma ehitisi 1 aasta jooksul enne tähtaega möödumist ära viia. Kui ehitist ei viida ära, muutub see kinnisasja oluliseks osaks ja läheb hoonestusõiguse seadja omandisse, mille eest peab hoonestajale tasuma ka hüvitist. Hüvitise suurus määratakse vastavalt hoonestusõiguse seadja ja hoonestaja kokkulepele.
Variant 2 - hoonestusõiguse tähtaega pikendatakse ehitise eeldatava püsimise aja lõpuni, ehk määramatuks ajaks.

LAENUGA OSTMISEL:
Pangad küsivad lisatagatist, kuna maja on ehitusjärgus (st. pole kasutusluba).

Soovid näha/teada rohkem - võta ühendust!
Anneli Roots
Koolitatud maakler
Tel +372 53038028
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

MÜÜES JA OSTES EESTI KINNISVARA KAUDU, TOETAD EESTI VÄHILIITU
IGA MÜÜGITEHINGUGA TEEME ANNETUSE EESTI VÄHILIIDULE