Meist

Meist

Miks EESTI KINNISVARA?

Õitemeres aed, merre loojuv päike, tippsportlase finiš - on vapustav ja meeldejääv emotsioon. Meie, EESTI KINNISVARA, pakume oma klientidele samasugust väärtust ja edu kinnisvara turul. Eesti rahvatarkus ütleb - kes aega hindab, see aega saab. Meie väärtustame Teie aega. Usaldage oma ala professionaalseid spetsialiste.

Meie lugu

Meie lugu sai alguse kogemustega ja ambitsioonidega inimestest, kes otsustasid ühendada oma teadmised, oskused ja kire kinnisvaramaailmas. Kõik me soovime kogeda head ja täisväärtuslikku elu. Atesteeritud kutsetunnistustega kinnisvaramaaklerid soovivad pakkuda üheselt arusaadavat ning plaanikindlat teenindust. Küsimus on vaid enda valikutes, soovide mõtestamises ja täideviimises.

Et olla tugev ja kasvav ettevõte, on meil vaja jõudu ja kasvuenergiat. Just seda tähistabki meie rahvusvärvides EESTI KINNISVARA kaubamärk.

Meie tugevused

Meie siht on luua kõrge kvaliteediga maaklerteenust ning tagada oma kliendile kvaliteetne kinnisvaraalane teenuse rahulolu. Oleme kogemustega eksperdid ja usaldusväärne partner kõigile meie praegustele ja tulevastele klientidele.

Meie tugevuseks on arenenud ja koolitatud meeskond, et olla kõigi aktuaalsete uuenduste ja seadusemuudatustega kursis ning tagada kompromissitu kvaliteet. Ettevõtte õhkkond on sihtidega innustatud ja põnev, sest just hea meeskond on ettevõtte arengu ja edu alus.

Meie saavutused

Oleme uhked oma saavutuste üle, sest need annavad meile märku, et oleme õigel teel. Teisest küljest teame, et tuleviku väetiseks on oluline meeles pidada, et pikaajalise koostöö olulisteks külgedeks on usaldusväärsus, lojaalsus ja motivatsioon. Et olla tulevikus teistest sammuke ees, tõstame alati latti kõrgemale, nii julgeme tunda end motiveeritutena.